Grete Kodi

Creativity Lab'i asutaja ja partner. 

Tugevused


Gretel on väga mitmekülgne kogemus Eesti ja Põhjamaade loomemajanduse sektori osas, eriti selles, mis puudutab vajalike võrgustike ja suhete loomist erinevate sidusrühmade vahel ning strateegilist juhtimist. Samuti on ta kogenud rahvusvaheliste koostööprojektide algataja ja koordineerija ning omab väike- ja keskmise suurusega ettevõtete koostöö toetamise kogemust Põhja- ja Baltimaade piirkonnas.

Kogemus


Alates 2007. aastast on Grete töötanud Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduses, kus tema põhiülesannete hulka kuulub sidemete ja võrgustike loomine poliitikute, riigiametnike, ettevõtete, Balti- ja Põhjamaade kohalike ning rahvusvaheliste loomemajandus organisatsioonide vahel. Grete omab strateegilise juhtimise kogemust, olles algatanud ja juhtinud mitmeid rahvusvahelisi koostööprojekte Põhja- ja Baltimaade ning Loode-Venemaa vahel.

Grete on algatanud ja arendanud koostööd Eesti ja Põhjamaade toidusektorite vahel. Lisaks on Grete olnud 2008-2013 aastatel Põhja- ja Baltimaade ettevõtluse ja tööstuse mobiilsusprogrammi ekspert hindaja, omades ettevõtte ning rahvusvaheliste meeskondade juhtimise kogemust.

Lisaks on Grete NordArt Group asutaja, mis toetab ja edendab Põhjamaade muusikat ja kunsti Eestis. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ja omab avaliku halduse magistrikraadi.